تولید کالای سفارشی مطابق سلیقه شما (کابینت آشپزخانه،کمد،تی وی ست، ست نوجوان...)

انتخاب میز آرایش مناسب برای سرویس خواب

۱۳۹۷/۰۹/۲۰ ۵۹۷

یکی از لوازمی که در هنگام خرید سرویس خواب برای خانمها بسیار مهم است، میز آرایش میباشد. میز آرایش در ظاهر برای آماده سازی و آرایش بانوان طراحی شده است اما کاربردهای بسیاری نیز در کنار آن دارد. تمامی اعضای خانواده میتوانند از آن استفاده کنند و وسایل خود را داخل آن قرار دهند. از میز آرایش به عنوان محلی برای نگهداری وسایل ضروری نیز نام برده میشود. در این حالت میتوان گفت به نوعی نظم دهی و چیدمان را نیز به عهده دارد. مدلهای تولیدی میز آرایش بسیار متنوع میباشد. بسته به سلیقه و فضای موجود برای انتخاب میز آرایش میتوان برای خرید یک میز آرایش، اقدام کرد. در این مقاله میخواهیم تا اصول انتخاب یک میز آرایش مناسب برای سرویس خواب را مطرح کنیم.

برای انتخاب یک میز آرایش باید به نکات زیر توجه کنید:

انتخاب میز آرایش حتما باید دارای کشوهای بزرگ و جادار باشد. در هنگام انتخاب میز آرایش سعی کنید تا از صندلی راحت و استاندارد استفاده کنید. صندلی میز آرایش نباید خیلی کوچک و یا خیلی بلند طراحی شده باشد. در هنگام ایستادن در مقابل میز آرایش باید ارتفاع استانداردی داشته باشد تا شخص دچار خستگی نشود. فاصله شخص از آینه نباید زیاد باشد تا علاوه بر تسلط، راحت نیز باشد. از آیینه های محدب و مقعر که باعث چاق و لاغر شدن اشخاص میشود، نباید استفاده کرد بلکه باید از آیینه های تخت و صاف و همچنین شفاف استفاده نمود. بعضی از مدلهای میز آرایش خود دارای آینه میباشند تا علاوه بر داشتن حجم کم، مانع از خطر افتادن آینه خواهند شد.

میز آرایش دیانا

انتخاب رنگ میز آرایش

سعی کنید رنگ میز آرایش با بقیه سرویس خواب یکسان بوده و یا نزدیک به آن باشد. البته در شرکت دکوچید، امکان تغییر و انتخاب هر میز آرایش با سرویس خواب های دیگر، وجود دارد.

نظم دهی به میز آرایش

نظم دهی به میز آرایش دارای روشهای گوناگونی میباشد. استفاده از لیوانها و ظرفهای شیشه ای برای قرار دادن لوازم آرایش درون آن، یکی از این راه ها میباشد. استفاده از جعبه های تزیینی و شیک نیز راهکار دیگری است. استفاده از گلدانهای زیبا و کوتاه، برای چیدمان لوازم و اشیائ مورد نیاز و همچنین استفاده از سبدهای ساده و همرنگ در کنار هم نیز راههای دیگری برای نظم دهی به میز آرایش میباشد.

نظم دهی به میز آرایش

استفاده از سایز و ابعاد مورد نیاز شما نیز بسیار مهم است. پس سعی کنید در انتخاب میز آرایش به فضای خود دقت کافی داشته باشید.

اینک به بررسی انواع میز آرایش تولیدی در شرکت دکوچید خواهیم پرداخت:

 

میز آرایش آدونیس

این میز آرایش، زیر مجموعه سرویس خواب آدونیس میباشد. این میز آرایش، دارای سه کشو و یک کمد در قسمت راست میز است. کشوهای میز آرایش آدونیس از نوع ساچمه ای و سه زمانه است که تمامی فضای داخل آن قابل دسترسی و استفاده میباشد. قسمتی که آینه بر روی آن قرار گرفته است، برای چیدمان منظم و استفاده بیشتر، بخش بندی شده است.

میز آرایش آدونیس

میز آرایش آدونیس

برای مشاهده محصول و کسب اطلاعات بیشتر به قسمت میز آرایش آدونیس مراجعه فرمایید.

 

میز آرایش دیانا

میز آرایش دیانا دارای سه کشو در وسط و دو کمد در طرفین میباشد. این مدل از میز آرایش دارای یک آینه بر روی خود است که قابلیت، بسته شدن را داراست و برای افرادی که فضای کوچکی دارند و نیاز به میز آرایش با آینه تاشو دارند و یا دارای فرزندان کوچک هستند، بسیار مناسب است و مانع آسیب به کودک میشود.

میز آرایش دیانا

میز آرایش دیانا با آینه قابل بسته شدن

میز آرایش دیانا

برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه میز آرایش دیانا مراجعه فرمایید.

 

میز آرایش هرمس

این میز آرایش که زیر مجموعه سرویس خواب هرمس میباشد، از جادارترین مدلهای تولیدی در دکوچید میباشد. این میز آرایش در سه رنگ عرضه میگردد.

 در زیر ابعاد این میز آرایش را مشاهده میکنید:

ابعاد میز آرایش هرمس

میز آرایش هرمس

 
میز آرایش هرمس
نمای کامل از میز آرایش هرمس با صندلی
 
 
میز آرایش ادیسه

میز آرایش ادیسه میتواند از ترکیب دو رنگ ساخته شود. رنگهای سفید با هد سفید، رنگ فندقی با هد مشکی، رنگ سفید با هد مشکی و گردویی با هد سفید از رنگهای تولیدی این مدل میباشد.

این مدل دارای 4 کشو بزرگ و یک کمد درب لولایی است که دارای دو بخش میباشد.

میز آرایش ادیسه

 
میز آرایش ماهور

این میز آرایش که زیر مجموعه سرویس خواب ماهور است، دارای چهار کشو و یک عدد کمد میباشد. این مدل یکی از زیباترین مدلها و پرطرفدارترین آنها است. هارمونی بین کشوها بسیار زیبا بوده و بسیاری از خریداران را به خود جذب کرده است.

میز آرایش ماهور

سرویس خواب ماهور

میز آرایش ماهور به همراه سرویس خواب ماهور
 

سرویس خواب های تولیدی در دکوچید به همراه میز آرایش و دیگر اقلام خود از  بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه تهیه شده است. تمامی میز آرایش های تولیدی در شرکت دکوچید استاندارد سازی و با لبه های پی وی سی، برای ایجاد امنیت استفاده کننده، ساخته شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان دکوچید، با شماره تلفن  ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس گرفته و یا به صفحه اینستاگرام دکوچید مراجعه فرمایید.

برچسب ها: میز آرایشسرویس خواب


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  میز تحریر ایده آل برای کار و مطالعه
  میز تحریر ایده آل برای کار و مطالعه

  میز تحریر یکی از زیرمجموعه های مهم در مراکز کاری و همچنین خانواده های دارای دانش آموز می باشد. میز تحریر محلی است برای خواندن درس و انجام تکالیف برای دانش آموزان و همچنین انجام امور دفتری و کاری برای افرادی که کارهای خود را در خانه انجام میدهند. به همین دلیل راحتی و استحکام میز تحریر بسیار مهم است. ساعتهای طولانی نشستن پشت میز تحریر نباید به بدن آسیب رسانده و یا باعث خستگی شود. میز تحریر های تولید شده در شرکت دکوچید بسیاری از اصول مورد نیاز یک میز تحریر ایده آل را دارا میباشد. ...

  بیشتر بخوانید

  اثر رنگها در سرویس خواب و اتاق خواب
  اثر رنگها در سرویس خواب و اتاق خواب

  بسیاری مواقع استفاده از رنگهای گوناگون در ترکیب سرویس خواب و اتاق خواب با احتیاط انجام میشود. دلیل آن نیز مشخص است چرا که به خاطر کم ریسک بودن اکثر خانواده ها و مراجعه به رنگهای مشخص در ترکیب اتاق خواب و سرویس خواب باعث شده است دید بسیاری از افراد در این زمینه محدود گردد. به همین دلیل در این مقاله سعی شده است با استفاده از تصاویر مختلف یک ذهنیت جدید در چیدمان سرویس خواب و استفاده از رنگهای متنوع حضور شما خواننده محترم عرضه گردد. ...

  بیشتر بخوانید

  فضاهای ذخیره سازی در سرویس خواب نوجوان
  فضاهای ذخیره سازی در سرویس خواب نوجوان

  یکی از نکات مهم که والدین در نظر دارند، وجود فضای زیاد در سرویس خواب نوجوان و زیر مجموعه داخل آن میباشد. وجود فضاهای ذخیره سازی و نگهداری وسائل در کنار تخت نوجوان و سرویس خواب نوجوان باعث میشود نظم و چیدمان اتاق خواب نوجوان حفظ گردد. کلماتی که والدین به طور مرتب برای تمیزی اتاق خواب به آنها میگویند عبارت است از "اتاقت را تمیز کن". گاهی اوقات خود بچه ها اتاق خواب و سرویس خواب خود را تمیز میکنند. ...

  بیشتر بخوانید

  جاکفشی ایکیا با طرح های جذاب و زیبا
  جاکفشی ایکیا با طرح های جذاب و زیبا

  تنوع جاکفشی های تولیدی در سراسر دنیا بسیار زیاد است و پرداختن به تمامی مدلهای تولید شده در جهان کاری بسیار مشکل است. کیفیت، رنگ، سایز، جنس و مواد اولیه و بسیاری نکات دیگر در طراحی و ساخت جاکفشی باعث گردیده است انواع مختلفی از جاکفشی ها در دنیا طراحی و ساخته شود. در این مقاله به بررسی جاکفشی های تولیدی ایکیا و مقایسه چند مدل آن با یکدیگر خواهیم پرداخت. ...

  بیشتر بخوانید

  روشهای کلی مرتب کردن کمد لباس
  روشهای کلی مرتب کردن کمد لباس

  روشهای مختلف مرتب سازی و چیدمان کمد لباس در چند مقاله توضیح داده شده است. در اکثر مواقع تمامی این چیدمان ها با عدم موفقیت و به هم ریختگی دوباره همراه است علت هم آن است که در بسیاری مواقع رسیدن به خواسته های متعادل و لوازم مورد نیاز واقعی در کمد لباس، ممکن است چند روزی طول بکشد و پس از آن تلاش سریعی برای چیدمان کمد لباس آغاز میشود. این مرحله از چیدمان کمد لباس بسیار مهم است چرا که باید دقیق و منظم انجام شود تا دوباره کاری در چیدمان کمد اتفاق نیافتد. ...

  بیشتر بخوانید

  فضای مورد نیاز برای خرید کتابخانه شخصی و خانگی
  فضای مورد نیاز برای خرید کتابخانه شخصی و خانگی

  امروزه کتابخانه های شخصی در کنار چیدمان سرویس خواب و تخت خواب و دیگر وسائل بسیار پر اهمیت تر شده است. کوچک شدن خانه ها و آپارتمان نشینی باعث گردیده است تا محیط های خانوادگی کوچکتر شود. وجود یک کتابخانه شخصی در خانه های ایرانی برای بسیاری از خانواده ها از قدیم لازم بوده است.

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.