فروش اقساطی محصولات دکوچید تا سقف ۲۴ ماه

استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن و اتاق خواب

آینه ها روشی عالی برای باز کردن یک فضا هستند، آنها نور را منعکس می کنند، فضاها را باز می کنند  و فقط باعث می شوند اتاق ها به طور کلی بهتر به نظر برسند و با کمی خلاقیت، آنها به راحتی می توانند تبدیل به محور نمایشی خانه شما شوند. اما قبل از شروع به آویختن آنها به چپ، راست و مرکز مواردی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید.

دکور دیوار با آینه

 

بازتاب را در نظر بگیرید

قبل از آویزان کردن آینه، آنچه را که در آن وجود دارد را در نظر بگیرید. در حالی که ما اغلب آینه ها را بر اساس فضای موجود در دیوار آویزان می کنیم، مهم است که درباره آنچه در آن منعکس می شود فکر کنیم. هنگامی که در مقابل یک عنصر مهم معماری، نقاشی یا مبلمان اثاثیه قرار دارد، اهمیت بیشتری به آن می بخشد همانطور که در صورت آویزان کردن چیزی غیرقابل توجه است. همچنین، هر زمان که به نور بیشتری نیاز داشتید، یک آینه را از پنجره آویزان کنید. آینه ها میزان نور را در اتاق خواب شما به میزان قابل توجهی افزایش می دهند.

آینه مدل پنجره

 

موارد قرارگیری

گذشته از قرار دادن آن از چیزی که از نظر بصری جذاب باشد، آینه همیشه باید در ارتفاع مناسب آویزان شود. بر خلاف هنر که همیشه باید در سطح چشم آویزان باشد، قرار دادن آینه به آنچه شما می خواهید منعکس شود بستگی دارد. سطح کار در بسیاری از موارد کار می کند، اما بالاتر یا پایین تر بسته به شرایط  ممکن است تغییر کند.

آینه در دکوراسیون

 

آینه گالری دیوار

آینه ها جلوه زیبایی به نمایشگرهای دیواری گالری می بخشند، به خصوص هنگامی که به عنوان جاذبه مرکزی معرفی می شوند. در این دفتر خانه، یک جفت آینه زیبا به نظر می رسد که در هر دو طرف توسط هنر دیواری پهلو گرفته شده است. قاب بندی یکسان، نمای کل نمای دیوار را در کنار هم قرار می دهد در حالی که اضافه کردن آینه گرد در بالا، اشکال را شکسته و باعث ایجاد علاقه بصری می شود.

چیدمان آینه روی دیوار

 

آینه ها در اماکن غیر منتظره

دیوارها و کفها مکانهای مناسبی برای آینه های کاربردی هستند. اما پذیرش آینه ها به عنوان یک ویژگی طراحی، قلمرو کاملاً جدیدی از امکانات را باز می کند. در این خانه، یک درگاه آینه کاری شده در شفاف فلزی به فضا لایه ای جدید از شخصیت و همچنین گرمای بسیار مورد نیاز را می بخشد.

آینه در دیوار اتاق

 

تالار آینه ها

این راهرو بر روی مفهوم دیوار گالری آینه گسترش می یابد تا ورودی کامل را پوشش دهد. آینه ها همیشه در هر فضای کوچک ایده خوبی هستند و استفاده از دیوار گالری پیچ و تاب هنری را به یک رسم طراحی سنتی می افزاید.

آینه

 

سرویس خواب آینه دار

سرویس خواب آینه ای چند دوره محبوبیت را پشت سر گذاشته است. اگرچه می تواند برای بازتابی از دیوارها و دیوارهای برازنده فوق العاده باشد، اما از آن در اتاقی استفاده نکنید که زیاد اتفاق بیفتد. بازتاب های اضافی بسیار زیاد خواهد بود. در بعضی از اتاق خواب ها، آینه را در پشت تخت خواب و بر روی کل دیوار پشت تخت خواب قرار میدهند. با این کار جلوه اتاق خواب بسیار زیبا خواهد شد.

سرویس خواب آینه دار

سرویس خواب با آینه
 

مبلمان آینه دار

مبلمان آینه ای چند دوره محبوبیت را پشت سر گذاشته است. اگر چه می تواند برای بازتاب نور در دیوار های بلند عالی باشد اما بهتر است در این اتاق ها زیاد استفاده نشود زیرا بازتاب های اضافی زیادی خواهد داشت.

مبلمان

میز آرایش آینه ای
 

 بیش از حد برای باز کردن فضا

این آینه تزئین شده عظیم در سطوح مختلفی به کار می آید. نه تنها تمام فضای آینه ای را که احتمالاً نیاز دارید به شما می دهد، بلکه با دادن توهم نوری وجود فضای بیشتر، اتاق را به زیبا و بزرگتر نشان می دهد.

آینه درب ورودی

 

بزرگ فکر کنید

از استفاده از یک آینه بزرگ در فضای کوچک نترسید. آینه ها توهم عمق و فضا را ایجاد می کنند تا در واقع بتوانند به بزرگتر شدن اتاق کمک کنند. آینه تمام قد به دیوار تکیه داده شده یک عنصر تزئینی عالی برای استفاده در یک اتاق ریز مثل اتاق خواب ها می باشد. آینه ها برای نقاط باریک مانند راهرو نیز عالی هستند.

آینه بلند

 

پشت آشپزخانه

یک بک گراند آینه ای روشی شگفت انگیز است که می توانید کابینت آشپزخانه خود را به صورت دلپذیر زیبا کنید. این کاشی پشتی، ساخته شده از کاشی های آینه ای است که به شکل آجری مرتب شده اند و یا آینه های یک تکه می توانند روشنایی و زیبایی آشپزخانه شما را دو چندان کنند .

دکور آشپزخانه

دیوار آینه ای در آشپزخانه
 

آینه های شایسته تر

وقتی صحبت از آینه ها می شود، تعریف عاقلانه استفاده از یک آینه در اتاق است. اما چرا در آنجا متوقف می شوید ؟ یک راه دیگر نزدیک شدن به استفاده از آینه ها در یک دیوار به صورت یک گالری است که مانند ایجاد یک نمایش کامل از آینه هاست .

تابلو

 

یک نقطه کانونی ایجاد کنید

آینه ها نقاط کانونی خوبی دارند. به همین دلیل است که آنها غالباً در بالای بوفه ها و بوفه های اتاق ناهار خوری قرار می گیرند. هر دو طرف اسکون ها را آویزان کنید و در هر اتاق نقطه کانونی کاملی دارید. اگر می خواهید نقطه کانونی بزرگتر شود، دیواری که کاملاً در آینه پوشانده شده است، یک ویژگی فوق العاده را ایجاد می کند.

آینه های آویزدار

تابلو با آینه
 

سبک را فراموش نکنید

آینه ها می توانند مدرن، سنتی، مبهم و کلاسیک باشند.  تقریباً همه چیز به قاب بستگی دارد. در نظر بگیرید هنگام انتخاب آینه در یک قاب چه تأثیری می توانید ایجاد کنید. یک آینه زیبای  ( چینی گرایی)Chinoiserie در مقایسه با یک قاب چوبی ساده جلوه ای متفاوت به اتاق خواهد داد. خود آینه نیز سبک های متفاوتی دارد، شیشه های دودی و آینه های عتیقه ای با نقص می توانند بسیار خلاقانه باشند و به ظاهر یک فضا کمک زیادی می کنند.

آینه لانه زنبوری

 

عملکرد و مد

تقریباً در هر حمام، سینک و آینه ای وجود دارد، اما دیوار آینه ای در پشت وان قطعاً دکور بی نظیری است. این دیواره آینه عتیقه ای که با یک وان آزاد و لوستر همراه شده است، به زیبایی این حمام می افزاید.

آینه در دیوار حمام

 

قطعه بیانیه هندسی

در هنگام انتخاب آینه ها برای اتاق مورد علاقه خود، در انتخاب های خود محدود نباشید تا دور لبه ها، گرد و مستطیل یا چند فرفری شکوفا شوید. همه آنها رویکردهای خوبی هستند که در تنظیمات متنوعی به خوبی کار می کنند، اما نترسید که کمی جسورانه تر به دنبال چیزی باشید. قاب بزرگ و طلای این آینه در یک الگوی هندسی خیره‌کننده شکل گرفته چنان جذابیت دارد که سطح بازتابنده در مرکز تقریباً مانند یک پسوند به نظر می رسد.

آینه مدل دار

 

آینه خورشیدی
 

 رنگی رنگی

ما به ندرت از آینه ها به عنوان کمک به پالت رنگی اتاق استفاده می کنیم، اما با قاب مناسب و کمی خلاقیت آنها فقط می توانند این کار را انجام دهند. نقاشی قاب روی یک آینه بزرگ می تواند آن را به بخش بزرگی از داستان رنگ در اتاق مورد علاقه شما تبدیل کند. در اینجا، ترکیبی از زرد و نارنجی روشن باعث می شود یک زیبایی بزرگ در یک اتاق مدرن و برقی پر از قطعات جالب و رنگارنگ ایجاد شود.

قاب آینه

 

بازتاب هنر

این نصب و راه اندازی هنر نوآورانه دارای کاشی های آینه با شش ضلعی است که از روی دیواراتاق شروع می شوند و به سمت پایین حرکت می کنند تا بخشی از کف را به خود اختصاص دهند. نمایش هایی مانند این اتاق خواب در اتاق جالب و غیر منتظره در حالی که هنوز فضای شکوفائی کمی را در خود جای می دهد، نمایش می دهد، مانند کاشی های گمشده ای که به صفحه نمایش می دهد که لمس فوق العاده ای از شخصیت دارد.

تزیین اتاق خواب

 
دکوراسیون اتاق خواب
 

آینه ها را به درستی آویزان کنید

ناخن کوچکی که به دیوار چکش زده شود، آن را قطع نمی کند. از قلاب های دیواری یا آویز های مناسب استفاده کنید. این امر باعث می شود آینه به صورت صاف در دیوار نگه داشته شود. یک سیم که روی یک قلاب منفرد آویزان شده است، نه تنها خطرناک است بلکه می تواند باعث شود آینه در مقابل دیوار در یک زاویه استراحت کند، انعکاس را تحریف می کند. اگر آینه بسیار سنگین است آن را توسط متخصصان آویزان کنید.

آینه دیوارکوب

 
آینه
 
آینه
 

 پله های آینه ای

آینه های موجود در پله های شما به احتمال زیاد برای هر خانه ای مناسب نیست، اما سخت می توان انکار کرد که به عنوان یک مفهوم مستقل، بسیار جالب است. سعی کنید با استفاده از آینه ها در فضاهای غیر منتظره به عنوان روشی برای بیان بی نظیر تزئینی اقدام کنید.

پله های اتاق خواب

 
پله های آینه ای
 

به سادگی کلاسیک

این آینه بزرگ و گرد، یک اتاق زیبا و جذابیت با اتاق و فضای کم نظیر زیبایی دارد. آنچه بازی کردن با آینه ها را بسیار سرگرم کننده می کند این است که چقدر همه کاره هستند. مهم نیست که چقدر ساده یا جسورانه بخواهی باشد، آینه ای وجود دارد که همه چیز را به همان صورت می بیند.

 

آینه بزرگ

 

از چندین آینه به طور هم زمان استفاده کنید

از ایجاد دیوار گالری با آینه ها نترسید. مانند هر دیوار عکس، هنگام تصمیم گیری در مورد قرار دادن، با آنها به عنوان یک واحد رفتار کنید. گفته می شود، در یک اتاق با درهم و برهمی کوچک، یک دیوار گالری آینه ای بهترین ظاهر خواهد بود. همه فریم ها می توانند از لحاظ بصری مشغول باشند اما اگر آن را به یک اتاق کوچک و درهم ریخته اضافه کنید و می تواند خیلی زیاد باشد.

دیوار آینه دار

مقالات مرتبط:

ساماندهی به اتاق خواب و سرویس خواب

برچسب ها:


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  چیدمان تابلوها روی دیوار
  چیدمان تابلوها روی دیوار

  چیدن تابلو و قاب عکس بر روی دیوار یکی از ایده‌های دکوراسیون داخلی خانه است که طرفداران بسیاری دارد و در بسیاری از خانه‌ها می‌توان دیواری را دید که از عکس‌های خانوادگی اعضای خانه و خاطرات آن‌ها پرشده است و یا تابلوهایی زیبا و متناسب با دکوراسیون منزل همراه قاب هایی زیاد به دیوار آویزان شده است. ...

  بیشتر بخوانید

  انواع کابینت آشپزخانه + مزایا و معایب
  انواع کابینت آشپزخانه + مزایا و معایب

  پرکاربردترین و جذاب‌ ترین قسمت هر خانه ‌ای که تاثیرعمده‌ بر زیبایی خانه دارد، آشپزخانه است. آشپزخانه، محور اصلی خانه شما ست و طبیعی ست که کارایی و جلوه بصری آن، حرف اول را می‌زند. کابینت‌ ها، مهم‌ ترین بخش آشپزخانه شما محسوب می‌شوند و در نگاه اول، توجه بیننده را به سمت خود جلب می‌نمایند، بنابراین در انتخاب کابینت آشپزخانه باید بسیار با دقت بود. ...

  بیشتر بخوانید

  استفاده از رنگ سال 2020 آبی کلاسیک در دکوراسیون
  استفاده از رنگ سال 2020 آبی کلاسیک در دکوراسیون

  در ابتدای سال رنگی به عنوان رنگ سال اعلام می شود و ویترین مغازه ها معمولا براساس همان رنگ دیزاین می شود و دکوراسیون منازل و بسیاری از اقلام و پوشاک مورد استفاده مردم به رنگ سال در فروشگاه ها عرضه می شود. از رنگ سال برای لباس و کیف و کفش تا رنگ مو و حتی در دکوراسیون منازل برای تهیه مبلمان ،سرویس خواب و حتی روتختی یا تابلوهای تزئینی استفاده می شود. در آغاز سال ۲۰۲۰ هم رنگ " آبی کلاسیک " به عنوان " ر...

  بیشتر بخوانید

  اصول دکوراسیون اتاق خواب عروس
  اصول دکوراسیون اتاق خواب عروس

  اتاق خواب در خانه هر فرد، مکانی برای آرامش و دوری از استرس‌های روزانه است. بنابراین نحوه چیدمان آن اهمیت خاصی دارد.شاخص‌‌هایی که حتما باید در چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب عروس ایرانی به آن توجه شود رنگ دکوراسیون، شامل سرویس خواب، نورپردازی، پرده و تزیینات می‌باشد. ...

  بیشتر بخوانید

  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن و اتاق خواب
  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن و اتاق خواب

  آینه ها به دلایل زیادی عالی هستند. آینه ها روشی عالی برای باز کردن یک فضا هستند ، آنها نور را منعکس می کنند ، فضاها را باز می کنند و فقط باعث می شوند اتاق ها به طور کلی بهتر به نظر برسند و با کمی خلاقیت ، آنها به راحتی می توانند تبدیل به محور نمایشی خانه شما شوند. ...

  بیشتر بخوانید

  40 مدل اتاق خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته
  40 مدل اتاق خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته

  سبک زندگی مدرن درون خانه ها و وسائل زندگی مثل چیدمان خانه، اتاق خواب، سرویس خواب و دیگر وسائل، آرام آرام به زندگی مردم وارد شده است.تغییرات روز بروز در طراحی منازل و خانه ها و تغییر سبک زندگی با سرعت بسیار در حال انجام است.

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.
  عبارت داخل تصویر
  لطفا عبارت داخل تصویر را وارد نمایید.