تولید کالای سفارشی مطابق سلیقه شما (کابینت آشپزخانه،کمد،تی وی ست، ست نوجوان...)

اثر رنگها در سرویس خواب و اتاق خواب

۱۳۹۸/۰۱/۲۹ ۲۵۹

بسیاری مواقع استفاده از رنگهای گوناگون در ترکیب سرویس خواب و اتاق خواب با احتیاط انجام میشود. دلیل آن نیز مشخص است چرا که به خاطر کم ریسک بودن اکثر خانواده ها و مراجعه به رنگهای مشخص در ترکیب اتاق خواب و سرویس خواب باعث شده است دید بسیاری از افراد در این زمینه محدود گردد. به همین دلیل در این مقاله سعی شده است با استفاده از تصاویر مختلف یک ذهنیت جدید در چیدمان سرویس خواب و استفاده از رنگهای متنوع حضور شما خواننده محترم عرضه گردد. تا انتهای این مقاله با ما باشید.

سرویس خواب

رنگ میتواند حالات مختلف را نشان دهد. مثلا رنگ قرمز اغلب برای تحریک گرسنگی است. آبی رنگ آرامش بخشی است. رنگ زرد به نظر، ما را خوشحال تر خواهد کرد. شما بیشتر چه رنگی برای اتاق خواب و در کنار سرویس خواب می پسندید.

 

رنگ زرد در کنار سرویس خواب

سرویس خواب دو نفره

زرد درخشان و گرم است. افرادی که رنگ زرد را ترجیح میدهند، عاشق نوآوری و اصالت هستند. در تصویر بالا وجود رنگ زرد بر روی دیوار همراه با تخت خواب سفید رنگ و پاتختی زرد رنگ به ترکیبی زیبا از یک چیدمان رنگی در اتاق خواب تبدیل شده است.

 

رنگ بنفش در کنار سرویس خواب

خرید سرویس خواب

رنگ بنفش و سایه های زیر مجموعه آن اکثرا به وسیله افرادی که یک خط بسیار خلاق را دنبال میکنند، ترجیح داده میشود. اکثر افراد در انتخاب رنگهای ملایم تر این طیف رنگی در سرویس خواب و تخت خواب برای ایجاد نرمی در فضا و کم کردن سرسختی این رنگ تمایل بیشتری دارند.

پیشنهاد------ سرویس خواب ادیسه

 

آبی تیره در کنار سرویس خواب

رنگ آبی نشان از تفکر دارد. انتخاب این رنگ با سرویس خواب سفید و قهوه ای بسیار زیبا است و جلوه زیادی دارد.

قیمت سرویس خواب

 

چند مدل اتاق خواب آبی به همراه سرویس خواب های مختلف را در زیر مشاهده می کنید.

تخت خواب

سرویس خواب دو نفره

خرید سرویس خواب

 قیمت سرویس خواب

 

رنگ آبی آسمانی در کنار سرویس خواب

قیمت سرویس خواب

روشنی رنگ آبی باعث گستردگی و وسعت فضای اطراف است. در تصویر بالا این مطلب در استفاده از سرویس خواب سفید رنگ و ترکیب آن با دیوار آبی روشن قابل تشخیص است.

پیشنهاد---- سرویس خواب آدونیس

 

رنگ قرمز در کنار سرویس خواب

خرید اینترنتی سرویس خواب

 خرید سرویس خواب

قرمز رنگ توجه و عشق است. این رنگ، رنگی پویایی است که درخشش خاصی دارد. استفاده از این رنگ در کنار سرویس خواب نشان دهنده شور و ابهت در این اتاق خواب و سرویس خواب است.

 

رنگ صورتی در کنار سرویس خواب

خرید اینترنتی سرویس خواب

رنگ صورتی نشان تندرستی و رنگی رمانتیک است. برای توصیف کامل جذابیت در رنگ صورتی همین بس که در اکثر اتاق خواب و سرویس خواب دختران مشاهده میشود.

 

رنگ سبز در کنار سرویس خواب

سرویس خواب دو نفره

همه رنگ سبز را که نشان طبیعت است دوست دارند. این رنگ توازنی کامل بین رنگهای گرم و سرد است که با حضور این رنگ، تعادل در اتاق خواب و سرویس خواب بوجود می آید.

از دیگر رنگها میتوان به رنگ خاکستری که نشان از ایمنی و امنیت است، اشاره کرد. ثبات در این رنگ باعث می گردد، استفاده از آن در اتاق خواب و سرویس خواب با رنگ های قهوه ای و فندقی جلوه اتاق خواب را کامل نماید.

تخت خواب

 

پیشنهاد----- سرویس خواب دیانا

رنگ نارنجی پرتقالی شور و اشتیاق را نشان میدهد. استفاده از این رنگ نشان از نشاط و جسارت دارد.

سرویس خواب

 

در انتها هم به رنگ بژ اشاره خواهیم کرد. این رنگ با حس ثروت و ثبات همراه است. این رنگ گرما را به اتاق خواب و سرویس خواب هدیه میدهد.

قیمت سرویس خواب

دکوچید

دکوچید یکی از تولیدکننده های نوپا است که در طول عمر کوتاه خود با بهره گیری از متد روز و کارشناسان خبره، تولیدات با کیفیتی در حوزه سرویس خواب و تخت خواب و ملزومات خواب را انجام میدهد.

برای اطلاع بیشتر از محصولات با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس گرفته و یا به صفحه اینستاگرام دکوچید مراجعه فرمایید.

مقالات مرتبط:

چگونه سرویس خواب مشکی خود را فوق العاده نشان دهیم؟
رنگ سرویس خواب و تاثیر آن بر اتاق خواب
چگونه یک سرویس خواب ایمن خریداری کنیم؟
تاثیر رنگ بر چیدمان سرویس خواب شاد

 

برچسب ها: رنگ سرویس خوابچیدمان سرویس خواب


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  طراحی جدید در سرویس خواب و اتاق خواب
  طراحی جدید در سرویس خواب و اتاق خواب

  در دوره های مختلف به علت تغییر در سبک ها و سلیقه های مختلف و تولید طرح های جدید سرویس خواب و تخت خواب، نیاز است تا با مطالعه و پیگیری این طرحها، بتوان بروز بودن محصولات سرویس خواب را انجام داد. در این صورت موفق خواهیم بود تا زمینه استاندارد سازی و بروز رسانی کیفیت محصولات سرویس خواب را انجام دهیم. یکی از عوامل مهم در طرح سرویس خواب مراجعه به طراحان زبده و گرفتن ایده از آنها میباشد. ...

  بیشتر بخوانید

  میز تحریر ایده آل برای کار و مطالعه
  میز تحریر ایده آل برای کار و مطالعه

  میز تحریر یکی از زیرمجموعه های مهم در مراکز کاری و همچنین خانواده های دارای دانش آموز می باشد. میز تحریر محلی است برای خواندن درس و انجام تکالیف برای دانش آموزان و همچنین انجام امور دفتری و کاری برای افرادی که کارهای خود را در خانه انجام میدهند. به همین دلیل راحتی و استحکام میز تحریر بسیار مهم است. ساعتهای طولانی نشستن پشت میز تحریر نباید به بدن آسیب رسانده و یا باعث خستگی شود. میز تحریر های تولید شده در شرکت دکوچید بسیاری از اصول مورد نیاز یک میز تحریر ایده آل را دارا میباشد. ...

  بیشتر بخوانید

  اثر رنگها در سرویس خواب و اتاق خواب
  اثر رنگها در سرویس خواب و اتاق خواب

  بسیاری مواقع استفاده از رنگهای گوناگون در ترکیب سرویس خواب و اتاق خواب با احتیاط انجام میشود. دلیل آن نیز مشخص است چرا که به خاطر کم ریسک بودن اکثر خانواده ها و مراجعه به رنگهای مشخص در ترکیب اتاق خواب و سرویس خواب باعث شده است دید بسیاری از افراد در این زمینه محدود گردد. به همین دلیل در این مقاله سعی شده است با استفاده از تصاویر مختلف یک ذهنیت جدید در چیدمان سرویس خواب و استفاده از رنگهای متنوع حضور شما خواننده محترم عرضه گردد. ...

  بیشتر بخوانید

  فضاهای ذخیره سازی در سرویس خواب نوجوان
  فضاهای ذخیره سازی در سرویس خواب نوجوان

  یکی از نکات مهم که والدین در نظر دارند، وجود فضای زیاد در سرویس خواب نوجوان و زیر مجموعه داخل آن میباشد. وجود فضاهای ذخیره سازی و نگهداری وسائل در کنار تخت نوجوان و سرویس خواب نوجوان باعث میشود نظم و چیدمان اتاق خواب نوجوان حفظ گردد. کلماتی که والدین به طور مرتب برای تمیزی اتاق خواب به آنها میگویند عبارت است از "اتاقت را تمیز کن". گاهی اوقات خود بچه ها اتاق خواب و سرویس خواب خود را تمیز میکنند. ...

  بیشتر بخوانید

  جاکفشی ایکیا با طرح های جذاب و زیبا
  جاکفشی ایکیا با طرح های جذاب و زیبا

  تنوع جاکفشی های تولیدی در سراسر دنیا بسیار زیاد است و پرداختن به تمامی مدلهای تولید شده در جهان کاری بسیار مشکل است. کیفیت، رنگ، سایز، جنس و مواد اولیه و بسیاری نکات دیگر در طراحی و ساخت جاکفشی باعث گردیده است انواع مختلفی از جاکفشی ها در دنیا طراحی و ساخته شود. در این مقاله به بررسی جاکفشی های تولیدی ایکیا و مقایسه چند مدل آن با یکدیگر خواهیم پرداخت. ...

  بیشتر بخوانید

  روشهای کلی مرتب کردن کمد لباس
  روشهای کلی مرتب کردن کمد لباس

  روشهای مختلف مرتب سازی و چیدمان کمد لباس در چند مقاله توضیح داده شده است. در اکثر مواقع تمامی این چیدمان ها با عدم موفقیت و به هم ریختگی دوباره همراه است علت هم آن است که در بسیاری مواقع رسیدن به خواسته های متعادل و لوازم مورد نیاز واقعی در کمد لباس، ممکن است چند روزی طول بکشد و پس از آن تلاش سریعی برای چیدمان کمد لباس آغاز میشود. این مرحله از چیدمان کمد لباس بسیار مهم است چرا که باید دقیق و منظم انجام شود تا دوباره کاری در چیدمان کمد اتفاق نیافتد. ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.