تولید کالای سفارشی مطابق سلیقه شما (کابینت آشپزخانه،کمد،تی وی ست، ست نوجوان...)

اثر رنگها در سرویس خواب و اتاق خواب

۱۳۹۸/۰۱/۲۹ ۳۱۶

بسیاری مواقع استفاده از رنگهای گوناگون در ترکیب سرویس خواب و اتاق خواب با احتیاط انجام میشود. دلیل آن نیز مشخص است چرا که به خاطر کم ریسک بودن اکثر خانواده ها و مراجعه به رنگهای مشخص در ترکیب اتاق خواب و سرویس خواب باعث شده است دید بسیاری از افراد در این زمینه محدود گردد. به همین دلیل در این مقاله سعی شده است با استفاده از تصاویر مختلف یک ذهنیت جدید در چیدمان سرویس خواب و استفاده از رنگهای متنوع حضور شما خواننده محترم عرضه گردد. تا انتهای این مقاله با ما باشید.

سرویس خواب

رنگ میتواند حالات مختلف را نشان دهد. مثلا رنگ قرمز اغلب برای تحریک گرسنگی است. آبی رنگ آرامش بخشی است. رنگ زرد به نظر، ما را خوشحال تر خواهد کرد. شما بیشتر چه رنگی برای اتاق خواب و در کنار سرویس خواب می پسندید.

 

رنگ زرد در کنار سرویس خواب

سرویس خواب دو نفره

زرد درخشان و گرم است. افرادی که رنگ زرد را ترجیح میدهند، عاشق نوآوری و اصالت هستند. در تصویر بالا وجود رنگ زرد بر روی دیوار همراه با تخت خواب سفید رنگ و پاتختی زرد رنگ به ترکیبی زیبا از یک چیدمان رنگی در اتاق خواب تبدیل شده است.

 

رنگ بنفش در کنار سرویس خواب

خرید سرویس خواب

رنگ بنفش و سایه های زیر مجموعه آن اکثرا به وسیله افرادی که یک خط بسیار خلاق را دنبال میکنند، ترجیح داده میشود. اکثر افراد در انتخاب رنگهای ملایم تر این طیف رنگی در سرویس خواب و تخت خواب برای ایجاد نرمی در فضا و کم کردن سرسختی این رنگ تمایل بیشتری دارند.

پیشنهاد------ سرویس خواب ادیسه

 

آبی تیره در کنار سرویس خواب

رنگ آبی نشان از تفکر دارد. انتخاب این رنگ با سرویس خواب سفید و قهوه ای بسیار زیبا است و جلوه زیادی دارد.

قیمت سرویس خواب

 

چند مدل اتاق خواب آبی به همراه سرویس خواب های مختلف را در زیر مشاهده می کنید.

تخت خواب

سرویس خواب دو نفره

خرید سرویس خواب

 قیمت سرویس خواب

 

رنگ آبی آسمانی در کنار سرویس خواب

قیمت سرویس خواب

روشنی رنگ آبی باعث گستردگی و وسعت فضای اطراف است. در تصویر بالا این مطلب در استفاده از سرویس خواب سفید رنگ و ترکیب آن با دیوار آبی روشن قابل تشخیص است.

پیشنهاد---- سرویس خواب آدونیس

 

رنگ قرمز در کنار سرویس خواب

خرید اینترنتی سرویس خواب

 خرید سرویس خواب

قرمز رنگ توجه و عشق است. این رنگ، رنگی پویایی است که درخشش خاصی دارد. استفاده از این رنگ در کنار سرویس خواب نشان دهنده شور و ابهت در این اتاق خواب و سرویس خواب است.

 

رنگ صورتی در کنار سرویس خواب

خرید اینترنتی سرویس خواب

رنگ صورتی نشان تندرستی و رنگی رمانتیک است. برای توصیف کامل جذابیت در رنگ صورتی همین بس که در اکثر اتاق خواب و سرویس خواب دختران مشاهده میشود.

 

رنگ سبز در کنار سرویس خواب

سرویس خواب دو نفره

همه رنگ سبز را که نشان طبیعت است دوست دارند. این رنگ توازنی کامل بین رنگهای گرم و سرد است که با حضور این رنگ، تعادل در اتاق خواب و سرویس خواب بوجود می آید.

از دیگر رنگها میتوان به رنگ خاکستری که نشان از ایمنی و امنیت است، اشاره کرد. ثبات در این رنگ باعث می گردد، استفاده از آن در اتاق خواب و سرویس خواب با رنگ های قهوه ای و فندقی جلوه اتاق خواب را کامل نماید.

تخت خواب

 

پیشنهاد----- سرویس خواب دیانا

رنگ نارنجی پرتقالی شور و اشتیاق را نشان میدهد. استفاده از این رنگ نشان از نشاط و جسارت دارد.

سرویس خواب

 

در انتها هم به رنگ بژ اشاره خواهیم کرد. این رنگ با حس ثروت و ثبات همراه است. این رنگ گرما را به اتاق خواب و سرویس خواب هدیه میدهد.

قیمت سرویس خواب

دکوچید

دکوچید یکی از تولیدکننده های نوپا است که در طول عمر کوتاه خود با بهره گیری از متد روز و کارشناسان خبره، تولیدات با کیفیتی در حوزه سرویس خواب و تخت خواب و ملزومات خواب را انجام میدهد.

برای اطلاع بیشتر از محصولات با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس گرفته و یا به صفحه اینستاگرام دکوچید مراجعه فرمایید.

مقالات مرتبط:

چگونه سرویس خواب مشکی خود را فوق العاده نشان دهیم؟
رنگ سرویس خواب و تاثیر آن بر اتاق خواب
چگونه یک سرویس خواب ایمن خریداری کنیم؟
تاثیر رنگ بر چیدمان سرویس خواب شاد

 

برچسب ها: رنگ سرویس خوابچیدمان سرویس خواب


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  25 روش تفکیک بوسیله کتابخانه و دکوری در فضای خانه
  25 روش تفکیک بوسیله کتابخانه و دکوری در فضای خانه

  مرزبندی و تفکیک فضاها در بسیاری از خانه های کوچک و بزرگ کاربرد دارد. اگر شما در یک خانه کوچک زندگی می کنید، ممکن است نیاز به تقسیم فضا و مرزبندی بین محیط داخل خانه خود داشته باشید. وجود کتابخانه در این امر بسیار ایده مناسب و خوبی است. در استفاده از کتابخانه میتوان از قفسه های آن به عنوان دکوری و قرار دادن مجسمه ها و وسائل تزئینی استفاده کرد. قفسه بندی و وجود کتابخانه ها باعث ایجاد محیط بصری برای دیده شدن میباشد. هماهنگ شدن این فضاها و استفاده از دکورهای زیبا و شکیل در این امر بسیار مهم است. ...

  بیشتر بخوانید

  25 شکل هندسی در تولید میز تحریر، کتابخانه و صندلی
  25 شکل هندسی در تولید میز تحریر، کتابخانه و صندلی

  اشکال هندسی در بسیاری از لوازم مانند تخت خواب، سرویس خواب،کتابخانه و میز و مابقی لوازم خانه به چشم میخورد. استفاده از نقشه های هندسی جذاب و سنگ های مصنوعی و لامپ ها، توسط طراحان و کارشناسان تولید، متداول میباشد. کتابخانه های هندسی به راحتی میتوانند پیچیده شوند و یا به شکل مجسمه ای، شکل بگیرند. در این حالت تصورات ماندگاری در ذهن بوجود خواهند آورد. ...

  بیشتر بخوانید

  طراحی کتابخانه شخصی کنار تخت خواب
  طراحی کتابخانه شخصی کنار تخت خواب

  انسانها از دوران کودکی به خواندن کتاب علاقه دارند. هنگامی که کودک در تخت خواب خود قرار میگیرد و یکی از والدین برایش کتاب میخواند، رویاهای زیبائی در کودک زنده میشود و کودک را به سفری دور خواهد برد. قرار دادن کتابخانه در داخل اتاق خواب و نزدیک تخت خواب باعث میشود که عاشقان کتاب و کتابخوانی بتوانند در هنگام استراحت، چند دقیقه ای را با مطالعه بگذرانند و سپس به خواب بروند. ...

  بیشتر بخوانید

  بررسی چندین مدل سرویس خواب تاشو
  بررسی چندین مدل سرویس خواب تاشو

  در ادامه پرداختن به سرویس خواب ها و با توجه به معضل بزرگ وجود فضا برای تکمیل چیدمان سرویس خواب و تخت خواب، سعی کرده ایم به بررسی و معرفی چند مدل سرویس خواب تاشو(کمجا) بپردازیم. در این مقاله چند نمونه از سرویس خواب های تاشو را با هم مرور خواهیم کرد. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. اگر به معنای واقعی، هیچ فضای اختصاصی در اتاق خواب خود ندارید، اگر شما به یک فضای اضافی در هنگام مراجعه مهمان نیاز داشته باشید. ...

  بیشتر بخوانید

  21 مدل کمد کابینت طرح ایکیا
  21 مدل کمد کابینت طرح ایکیا

  کمد کابینت ایکیا از مدلهای پرطرفدار امروزی میباشد. تنوع تولید در این نوع محصول باعث شده است تا یکی از بزرگترین و معتبرترین برندهای تولید لوازم خانه در دنیا محسوب شود. کمد لباس امروزه از اصول اصلی اتاق خواب و یکی از مهمترین زیرمجموعه های سرویس خواب میباشد. با توجه به گرایش بیشتر و استقبال مشتریان از کمد چوبی به نسبت کمد های فلزی، بر آن شدیم تا در این مقاله به بررسی مدلهای مختلف کمد کابینت طرح ایکیا بپردازیم. ...

  بیشتر بخوانید

  ایده های مناسب برای گوشه های خالی اتاق خواب و منزل
  ایده های مناسب برای گوشه های خالی اتاق خواب و منزل

  در اکثر چیدمانهای معمول در اتاق خواب و منزل به گوشه هایی برخورد می کنیم که ظاهرا بی استفاده باقی مانده اند. این قسمتها به نحوی ساخته شده اند که در ابتدا به فکرمان نمیرسد که چگونه میتوان یک چیدمان درست و استفاده بهینه ای از آنها داشت. طراحی و ایده های نو باعث میشود از این نقاط بهترین استفاده را ببریم. تنها کافی است با کمی دقت، اندازه ها و سایز این گوشه ها را داشته باشیم. ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.